
Na de eerste pauze liep JTT, dankzij een aantal sterke omschakelingen, uit naar een 9-4 voorsprong. Dat gat van vijf treffers werd in de tweede helft vergroot tot zes en een keer verkleind tot vier, maar aan het einde van de wedstrijd bleek vijf het beslissende verschil.
De Zaan-speler Chris van den Dobbelsteen schoot vier keer raak in De Tongelreep. UZSC-midachter Max Vercouteren maakte er drie voor de nationale equipe onder de 20 jaar. Aan de kant van PSV kwam alleen Lindhout tot meer dan een treffer. De ex-international scoorde twee keer.
Bondscoach Mitrovic was overwegend positief na afloop:"Acht tegendoelpunten is goed voor ons. Met name in ondertal verdedigden we scherp. In overtal ontbrak die scherpte juist. Dat moet echt beter de komende tijd."
KNZB JTT gaat terug naar het trainingsbad, om volgende week tegen ZVL-1886 de krachten weer op het hoogste niveau te kunnen meten. PSV neemt het zondag a.s. om 15.00 uur in eigen huis op tegen regerend landskampioen De Zaan.
KNZB JTT – PSV 13-8 (3-3, 9-4, 12-7)
Doelpunten JTT: Chris van den Dobbelsteen 4, Max Vercouteren 3, Imme van der Schaaf 2, Edu van den Brom, Daan Ketelaars, Jorrit van der Weijden, Filip Josipovic
Doelpunten PSV: Robin Lindhout 2, Dirk Gevers, Fabio Jukic, Koen Crum, Coen Metselaar, Stijn Simons, Quint Pijnenburg